2 Aralık 2014 Salı

Minik Kuşum Yiğit 1 Yaşında


Merhabalar,

29 Kasım 2013'te minik kuşum Yiğit dünyaya gelmişti. Onun gelişi ile ilgili heyecanımı ve hazırlıklarımızı bu yazımda anlatmıştım. O daha dünyaya gelmeden hayatımız değişmişti zaten ama onunla geçen 1 yıl daa bir başkaydı :)

29 Kasım Cumartesi gününe geliyor diye çok sevinip bir sürü planlar yaptık. Nasıl bir doğumgünü olmalı, nerede olmalı, konsept ne olmalı... Ama hayatta kısmetten öteye geçilmiyor. Yiğit'in dedesi bir süredir hastanede tedavi görüyor. Hal böyle olunca canım arkadaşım ve eşi doğumgünü yapmaktan vazgeçtiler. Sağlık her şeyden önce geliyor tabi. Ama Yiğit'in 1 yaşında hiç olmazsa birkaç fotoğrafı olsun istedim ve herkesten habersiz annemle ikimiz bir plan yaptık :) Birkaç yakın arkadaşımıza haber verip Cumartesi günü Yiğit'e sürpriz doğumgünü yapacağımı söyledim. Annemle günlerce hazırlandık. Konsept konusuna Beyza'nın ne istediğini zaten önceden biliyorduk. Temamız "Penguen" olacaktı. eee herkesi biz davet ettiğimize göre katılımcı sayısını da biliyorduk. Bu iki değerli bilgiyle beraber gerisini halletmek çok zor olmadı :)

İlk önce gelenlere konsepte uygun olarak hediyeler vermek istedik. Bu renk renk eldivenleri aldık ve güzelce paketleyip üzerlerine eşime özel olarak hazırlattığım etiketleri yapıştırdık :)


 


Penguen pastayı annem yaptı :)
Erimiş kardanadam pastacıkları da ben :) Penguen tabağı da internetten aldım, çok şeker :)Konsepte uygun eldiven kurabiyelerimiz de böyle :)


 
 

 

 Beyza ve Yiğit :)Ballı lokma tatlısı Yiğit :) :)
Beyza Odaya girdiğinde ağlayacaktı neredeyse :) Annemle birlikte telaşlı ama çoook keyifli süreci başarıyla atlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz :)

İyi ki doğdun Yiiiit, iyi ki doğdun kuşum. Sayende hayatımız artık daha renkli ve sevgi dolu :)

Sevgiler,

Tuğba7 yorum: 1. Thank You for such amazing information. This is one of the best sites which provide all the details of related topics.
  Examhelpline.in

  YanıtlaSil
 2. it's good to be here and read some interesting posts , i got very useful information over here thanks for sharing it .

  IBPS PO Preliminary Answer Key 2016

  YanıtlaSil
 3. Thanks for such kind of best details. Really this is very amazing information.
  Examhelpline.in

  YanıtlaSil

 
Images by Freepik